- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC FALCON
- ›
- Tokarki CNC FALCON Chevalier FCL-2140
Tokarka CNC FALCON Chevalier FCL-2140
| Cena netto | zapytaj› |
| Nazwa firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Ulica i numer domu | info@amaron-trading.com |
| Miasto | Brno |
| Kod pocztowy | 602 00 |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Państwo | Czechy |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie FALCON › |
| Producent | FALCON › |
Tokarka CNC FALCON Chevalier FCL-2140 została wyprodukowana przez producenta maszyn FALCON. Maszyna FALCON Chevalier FCL-2140 została zbudowana w 2005 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2005 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Kupujący organizuje załadunek na własny koszt |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 7934 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 850 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 540 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 2000 1/min |
| Długość tokarki | 2840 mm |
| Szerokość tokarki | 1905 mm |
| Wysokość tokarki | 2235 mm |
| Waga tokarki | 2.9 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FAGOR CNC 8055 T | |
| Dokumentacja techniczna | |




























































