- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Automaty tokarskie CNC
- ›
- Automaty tokarskie CNC CITIZEN
- ›
- Automaty tokarskie CNC CITIZEN L 20 VIII
Automat tokarski CNC CITIZEN L 20 VIII
Automat tokarski CNC CITIZEN L 20 VIII została wyprodukowana przez producenta maszyn CITIZEN. Maszyna CITIZEN L 20 VIII została zbudowana w 2003 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Rok produkcji | 2003 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Numer magazynowy | 374860 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 199.9 mm |
| Maksymalna średnica toczenia | 19.1 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 3.7 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 20.1 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 10000 1/min |
| Liczba osi sterowanych CNC | 8 szt |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 6 kW |
| Długość tokarki | 2159 mm |
| Szerokość tokarki | 1092.2 mm |
| Wysokość tokarki | 1778 mm |
| Waga tokarki | 2.1 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Mitsubishi Cincom System L | |
| Podajnik pręta z magazynem | |
| Transporter wiórów | |
| Wrzeciono przechwytujące | |
| Wrzeciono z otworem przelotowym | |
| Oś C indeksowana | |
| Oś C synchroniczna | |
| Oś Y | |
| Narzędzia napędzane | |
| System chłodzenia cieczą | |

















































