- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Automaty tokarskie CNC
- ›
- Automaty tokarskie CNC STAR
- ›
- Automaty tokarskie CNC STAR ECAS 20
Automat tokarski CNC STAR ECAS 20
| Cena netto | zapytaj› |
| Nazwa firmy |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Ulica i numer domu | Campagneweg 10 |
| Miasto | Zevenbergen |
| Kod pocztowy | 4761 RM |
| Województwo | Noord-Brabant |
| Państwo | Holandia |
| Telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie STAR › |
| Producent | STAR › |
Automat tokarski CNC STAR ECAS 20 została wyprodukowana przez producenta maszyn STAR. Maszyna STAR ECAS 20 została zbudowana w 2006 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Noord-Brabant |
| Rok produkcji | 2006 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Numer magazynowy | 2830 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica toczenia | 20 mm |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 16 szt |
| Moc wrzeciona przechwytującego | 3.7 kW |
| Długość tokarki | 6850 mm |
| Szerokość tokarki | 1150 mm |
| Wysokość tokarki | 1765 mm |
| Waga tokarki | 3.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Star NICS (Yaskawa-Siemen | |
| Podajnik pręta | |














































