- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Centra frezarskie pionowe CNC
- ›
- Centra frezarskie pionowe CNC HARDINGE
- ›
- Centra frezarskie pionowe CNC HARDINGE VMC 600 II
Centrum frezarskie pionowe CNC HARDINGE VMC 600 II
Centrum frezarskie pionowe CNC HARDINGE VMC 600 II została wyprodukowana przez producenta maszyn HARDINGE. Maszyna HARDINGE VMC 600 II została zbudowana w 2005 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Rok produkcji | 2005 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 750 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 510 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 11 kW |
| Liczba osi sterowanych CNC | 3 szt |
| Liczba narzędzi w magazynie | 24 szt |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 12 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 600 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 512 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 510 mm |
| Wysokość maszyny | 2585 mm |
| Długość maszyny | 3175 mm |
| Szerokość maszyny | 2505 mm |
| Waga maszyny | 4200 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 0i - mb | |
| Złącze RS | |
| Złącze USB | |
| Elektroniczne kółko do pracy ręcznej | |
| Falownik sterujący pracą wrzeciona | |
| Obrót stołu sterowany CNC - oś indeksowana | |
| Obrót stołu sterowany CNC - oś synchroniczna | |
| Podzielnica sterowana CNC (czwarta oś) | |
| Konik | |
| Dodatkowy stół obrotowy CNC | |
| Centralne smarowanie | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |
| Deklaracja zgodności CE | |














































