- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Centra frezarskie poziome CNC
- ›
- Centra frezarskie poziome CNC MORI SEIKI
- ›
- Centra frezarskie poziome CNC MORI SEIKI NH 4000 DCG
Centrum frezarskie poziome CNC MORI SEIKI NH 4000 DCG
| Kategoria | Frezarki CNC i centra frezarskie MORI SEIKI › |
| Producent | MORI SEIKI › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Centrum frezarskie poziome CNC MORI SEIKI NH 4000 DCG została wyprodukowana przez producenta maszyn MORI SEIKI. Maszyna MORI SEIKI NH 4000 DCG została zbudowana w 2004 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Noord-Brabant |
| Rok produkcji | 2004 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Numer magazynowy | 2749 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 400 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 400 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 400 kg |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 560 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 560 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 630 mm |
| Wysokość maszyny | 2610 mm |
| Długość maszyny | 3755 mm |
| Szerokość maszyny | 2300 mm |
| Waga maszyny | 9.6 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Mori Seiki MSG 501 MAPPS ll | |
| Dokumentacja techniczna | |















































