Frezarka łożowa SECMU C.6.
Frezarka łożowa SECMU C.6. została wyprodukowana przez producenta maszyn SECMU. Maszyna SECMU C.6. została zbudowana w 1980 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Województwo | Brescia |
| Rok produkcji | 1980 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 2000 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 700 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 20 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 35 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 1265 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 1500 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 900 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 650 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |










































