- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC ANAYAK-CORREA
- ›
- Frezarki CNC ANAYAK-CORREA AXIA 85
Frezarka CNC ANAYAK-CORREA AXIA 85
| Kategoria | Frezarki CNC i centra frezarskie ANAYAK-CORREA › |
| Producent | ANAYAK-CORREA › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Frezarka CNC ANAYAK-CORREA AXIA 85 została wyprodukowana przez producenta maszyn ANAYAK-CORREA. Maszyna ANAYAK-CORREA AXIA 85 została zbudowana w 2008 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Nordrhein-Westfalen |
| Rok produkcji | 2008 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Numer magazynowy | 1020-14280 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 10000 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 1000 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 42 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 50 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 6000 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 8500 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 1250 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 1500 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 500 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 500 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 666.7 mm/s |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 59 kW |
| Waga maszyny | 35 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| Stół roboczy maszyny - obrotowy | |
| Układ chłodzenia cieczą | |

















































