- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC CME
- ›
- Frezarki CNC CME FC 1100
Frezarka CNC CME FC 1100
Frezarka CNC CME FC 1100 została wyprodukowana przez producenta maszyn CME. Maszyna CME FC 1100 została zbudowana w 1997 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Friesland |
| Rok produkcji | 1997 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 1100 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 550 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 5.5 kW |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 3000 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 1100 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 700 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 500 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FAGOR 800 M | |
| Układ chłodzenia cieczą | |














































