- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC DECKEL MAHO
- ›
- Frezarki CNC DECKEL MAHO DMU 35 M
Frezarka CNC DECKEL MAHO DMU 35 M
| Kategoria | Frezarki CNC i centra frezarskie DECKEL MAHO › |
| Producent | DECKEL MAHO › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Frezarka CNC DECKEL MAHO DMU 35 M została wyprodukowana przez producenta maszyn DECKEL MAHO. Maszyna DECKEL MAHO DMU 35 M została zbudowana w 2000 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Hessen |
| Rok produkcji | 2000 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 400 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 280 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 100 kg |
| Moc napędu wrzeciona | 10 kW |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 20 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 6300 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 350 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 240 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 340 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 83.3 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 83.3 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 83.3 mm/s |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 15 kW |
| Wysokość maszyny | 2100 mm |
| Długość maszyny | 3600 mm |
| Szerokość maszyny | 3800 mm |
| Waga maszyny | 1.6 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| SIEMENS 810 D SHOPMILL | |
| Stół roboczy maszyny - uchylny | |
| Stół roboczy maszyny - obrotowy | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |















































