- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC HURON
- ›
- Frezarki CNC HURON MU BASIC
Frezarka CNC HURON MU BASIC
Frezarka CNC HURON MU BASIC została wyprodukowana przez producenta maszyn HURON. Maszyna HURON MU BASIC została zbudowana w 1996 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Hessen |
| Rok produkcji | 1996 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 1500 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 550 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 700 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 11 kW |
| Wysokość maszyny | 2300 mm |
| Długość maszyny | 3250 mm |
| Szerokość maszyny | 2300 mm |
| Waga maszyny | 4 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HURON NUM 720 F | |
| Głowica pionowa uniwersalna ( poziomo-pionowa ) | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Oświetlenie | |













































