- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC KiHeung
- ›
- Frezarki CNC KiHeung KNC U 1000
Frezarka CNC KiHeung KNC U 1000
Frezarka CNC KiHeung KNC U 1000 została wyprodukowana przez producenta maszyn KiHeung. Maszyna KiHeung KNC U 1000 została zbudowana w 2009 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Noord-Brabant |
| Rok produkcji | 2009 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Numer magazynowy | frees387 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 2500 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 1050 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 28 kW |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 4000 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 2100 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 1250 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 1050 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 200 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 200 mm/s |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 166.7 mm/s |
| Waga maszyny | 21 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| Układ chłodzenia cieczą | |









































