- UniMachines
- ›
- Frezarki CNC i centra frezarskie
- ›
- Frezarki CNC
- ›
- Frezarki CNC PARPAS
- ›
- Frezarki CNC PARPAS S12C-DS
Frezarka CNC PARPAS S12C-DS
Frezarka CNC PARPAS S12C-DS została wyprodukowana przez producenta maszyn PARPAS. Maszyna PARPAS S12C-DS została zbudowana w 1985 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1985 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 2950 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 620 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 4500 kg |
| Moc napędu wrzeciona | 8 kW |
| Liczba osi sterowanych CNC | 4 szt |
| Minimalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 600 1/min |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona pionowego | 3200 1/min |
| Minimalna odległość wrzeciona od stołu | 190 mm |
| Maksymalna odległość wrzeciona od stołu | 990 mm |
| Wysokość maszyny | 3355 mm |
| Długość maszyny | 5000 mm |
| Szerokość maszyny | 3175 mm |
| Waga maszyny | 18 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 | |
| Oświetlenie | |












































