Frezarka pionowa Stanko 6 R 82
Frezarka pionowa Stanko 6 R 82 została wyprodukowana przez producenta maszyn Stanko. Maszyna Stanko 6 R 82 została zbudowana w 1982 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Sachsen |
| Rok produkcji | 1982 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | A18951 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 1250 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 320 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 250 kg |
| Moc napędu wrzeciona | 7.5 kW |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona | 1600 1/min |
| Długość przesuwu w osi X (posuw mechaniczny) | 800 mm |
| Długość przesuwu w osi Y (posuw mechaniczny) | 240 mm |
| Długość przesuwu w osi Z (posuw mechaniczny) | 360 mm |
| Waga maszyny | 2.9 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Głowica pionowa skrętna (1 oś) | |
| Przyspieszony przesuw stołu | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |













































