Laser 2D AMADA THETA
Laser 2D AMADA THETA została wyprodukowana przez producenta maszyn AMADA. Maszyna AMADA THETA została zbudowana w 2008 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | New York |
| Rok produkcji | 2008 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc lasera | 4 kW |
| Długość stołu roboczego | 1524 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 3073.4 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal zwykła) | 15.9 mm |
| Długość przesuwu w osi Z | 508 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 80 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 80 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 55 m/min |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 80 kW |
| Wysokość maszyny | 2692.4 mm |
| Długość maszyny | 8534.4 mm |
| Szerokość maszyny | 3683 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| AMADA LC 3015 C II | |
| Sterowanie CNC | |

















































