Laser 2D BYSTRONIC BYFLEX
Laser 2D BYSTRONIC BYFLEX została wyprodukowana przez producenta maszyn BYSTRONIC. Maszyna BYSTRONIC BYFLEX została zbudowana w 1998 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Noord-Brabant |
| Rok produkcji | 1998 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Numer magazynowy | A1533326 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc lasera | 1.5 kW |
| Długość stołu roboczego | 1000 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 4000 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal zwykła) | 10 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 80 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 80 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Z | 80 m/min |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 32 kW |
| Waga maszyny | 10 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| BYCAD CNC CONTROL | |
| Sterowanie CNC | |









































