Laser 2D BYSTRONIC Bysprint
Laser 2D BYSTRONIC Bysprint została wyprodukowana przez producenta maszyn BYSTRONIC. Maszyna BYSTRONIC Bysprint została zbudowana w 2002 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Województwo | Bergamo |
| Rok produkcji | 2002 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc lasera | 3000 kW |
| Liczba głowic z laserami | 2 szt |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 100 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 100 m/min |
| Maksymalna szybkość przesuwu przy jednoczesnej pracy napędów osi X i Y | 140 m/min |
| Wysokość maszyny | 2920 mm |
| Długość maszyny | 12900 mm |
| Szerokość maszyny | 7000 mm |
| Waga maszyny | 12 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |



















































