Laser 2D MAZAK X 612
Laser 2D MAZAK X 612 została wyprodukowana przez producenta maszyn MAZAK. Maszyna MAZAK X 612 została zbudowana w 1997 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Illinois |
| Rok produkcji | 1997 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc lasera | 2 kW |
| Długość stołu roboczego | 4140.2 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 2006.6 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal zwykła) | 19.1 mm |
| Długość przesuwu w osi Z | 99.1 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| MAZAK L PLUS | |
| Sterowanie CNC | |
| Gaz laserowy CO2 | |















































