- UniMachines
- ›
- Nożyce gilotynowe
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne DARLEY
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne DARLEY GS 3016
Nożyce gilotynowe hydrauliczne DARLEY GS 3016
Nożyce gilotynowe hydrauliczne DARLEY GS 3016 została wyprodukowana przez producenta maszyn DARLEY. Maszyna DARLEY GS 3016 została zbudowana w 1973 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1973 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 3000 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy | 16 mm |
| Wysokość maszyny | 2050 mm |
| Długość maszyny | 3670 mm |
| Szerokość maszyny | 2480 mm |
| Waga maszyny | 13.7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Dokumentacja techniczna | |













































