- UniMachines
- ›
- Nożyce gilotynowe
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne NC
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne NC DARLEY
- ›
- Nożyce gilotynowe hydrauliczne NC DARLEY GS 3116
Nożyce gilotynowe hydrauliczne NC DARLEY GS 3116
Nożyce gilotynowe hydrauliczne NC DARLEY GS 3116 została wyprodukowana przez producenta maszyn DARLEY. Maszyna DARLEY GS 3116 została zbudowana w 1995 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1995 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 3050 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy | 16 mm |
| Pojemność zbiornika oleju | 200 l |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 22 kW |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 32 MPa |
| Waga maszyny | 13 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Sterowanie NC | |
| Dokumentacja techniczna | |











































