- UniMachines
- ›
- Nożyce gilotynowe
- ›
- Nożyce gilotynowe mechaniczne
- ›
- Nożyce gilotynowe mechaniczne FM-TARNOBRZEG
- ›
- Nożyce gilotynowe mechaniczne FM-TARNOBRZEG NG 3 C
Nożyce gilotynowe mechaniczne FM-TARNOBRZEG NG 3 C
Nożyce gilotynowe mechaniczne FM-TARNOBRZEG NG 3 C została wyprodukowana przez producenta maszyn FM-TARNOBRZEG. Maszyna FM-TARNOBRZEG NG 3 C została zbudowana w 1990 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1990 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość cięcia | 2000 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy | 3 mm |
| Wysięg (głębokość wycięcia w ścianie korpusu) | 160 mm |
| Maksymalny kąt cięcia | 1 st |
| Maksymalna liczba skoków na minutę (praca automatyczna) | 50 1/min |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 3 kW |
| Wysokość maszyny | 1300 mm |
| Długość maszyny | 1480 mm |
| Szerokość maszyny | 2510 mm |
| Waga maszyny | 3 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Sterowanie nożne | |
| Pneumatyczny docisk materiału | |
| Centralne smarowanie | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |












































