Piec hartowniczy MEMMERT UL 50
Piec hartowniczy MEMMERT UL 50 została wyprodukowana przez producenta maszyn MEMMERT. Maszyna MEMMERT UL 50 została zbudowana w 2007 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Rok produkcji | 2007 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna temperatura | 240 C |
| Wysokość komory | 575 mm |
| Szerokość komory | 775 mm |
| Głębokość komory | 510 mm |
| Moc całkowita | 2.8 kW |
| Wysokość pieca | 880 mm |
| Szerokość pieca | 910 mm |
| Długość pieca | 650 mm |
| Waga pieca | 0.15 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Konstrukcja: piec komorowy | |
| Metoda grzania: elektryczna - grzałki oporowe | |
| Wyciąg spalin | |
| Dokumentacja techniczna | |
| Deklaracja zgodności CE | |












































