Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1987 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Wysokość komory | 280 mm |
| Szerokość komory | 250 mm |
| Głębokość komory | 550 mm |
| Czas nagrzewania do maksymalnej temperatury | 6 h |
| Czas stygnięcia do 50% T max | 9.5 h |
| Wysokość pieca | 1948 mm |
| Szerokość pieca | 1370 mm |
| Długość pieca | 1610 mm |
| Waga pieca | 1.4 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Konstrukcja: piec komorowy | |
| Metoda grzania: elektryczna - grzałki oporowe | |









































