- UniMachines
- ›
- Prasy krawędziowe
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC ALIKO
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC ALIKO SP4200-220
Prasa krawędziowa hydrauliczna CNC ALIKO SP4200-220
Prasa krawędziowa hydrauliczna CNC ALIKO SP4200-220 została wyprodukowana przez producenta maszyn ALIKO. Maszyna ALIKO SP4200-220 została zbudowana w 2006 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 2006 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 220 t |
| Maksymalna długość gięcia | 4200 mm |
| Maksymalna długość skoku suwaka | 900 mm |
| Pojemność zbiornika oleju | 400 l |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 0.6 MPa |
| Wysokość maszyny | 5615 mm |
| Długość maszyny | 5270 mm |
| Szerokość maszyny | 2210 mm |
| Waga maszyny | 21.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| CYBELEC ModEva 10S | |
| Sterowanie CNC | |
| Sterowanie nożne | |
| Kurtyny świetlne | |























































