- UniMachines
- ›
- Prasy krawędziowe
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC EHT
- ›
- Prasy krawędziowe hydrauliczne CNC EHT MULTIPRESS 85-20
Prasa krawędziowa hydrauliczna CNC EHT MULTIPRESS 85-20
Prasa krawędziowa hydrauliczna CNC EHT MULTIPRESS 85-20 została wyprodukowana przez producenta maszyn EHT. Maszyna EHT MULTIPRESS 85-20 została zbudowana w 2005 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Bayern |
| Rok produkcji | 2005 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 85 t |
| Maksymalna długość gięcia | 2050 mm |
| Maksymalna długość skoku suwaka | 250 mm |
| Maksymalna odległość między stołem, a suwakiem | 570 mm |
| Szerokość dolnego stołu | 110 mm |
| Maksymalna szybkość dojazdu | 150 mm/s |
| Maksymalna szybkość zaginania | 10 mm/s |
| Maksymalna szybkość powrotu | 180 mm/s |
| Wysokość maszyny | 2760 mm |
| Długość maszyny | 2500 mm |
| Szerokość maszyny | 1900 mm |
| Waga maszyny | 7500 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 1200 PS | |
| Sterowanie CNC | |









































