- UniMachines
- ›
- Wykrawarki do blachy
- ›
- Prasy rewolwerowe
- ›
- Prasy rewolwerowe AMADA
- ›
- Prasy rewolwerowe AMADA VIPROS 358 KING II
Prasa rewolwerowa AMADA VIPROS 358 KING II
Prasa rewolwerowa AMADA VIPROS 358 KING II została wyprodukowana przez producenta maszyn AMADA. Maszyna AMADA VIPROS 358 KING II została zbudowana w 1999 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | New York |
| Rok produkcji | 1999 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna siła nacisku | 29.9 t |
| Maksymalna grubość blachy | 3.4 mm |
| Maksymalny przesuw w osi X | 1981.2 mm |
| Maksymalny przesuw w osi Y | 1270 mm |
| Liczba narzędzi w głowicy rewolwerowej | 58 szt |
| Waga maszyny | 14.7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 18 P | |
| Sterowanie CNC | |













































