- UniMachines
- ›
- Przecinarki plazmowe i gazowe
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D ECKERT
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D ECKERT JANTAR
Przecinarka plazmowa 2D ECKERT JANTAR
| Cena netto | 188000 PLN |
| Lokalny podatek (VAT) | 23 % |
| Nazwa firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Ulica i numer domu | Wita Stwosza 18/13 |
| Miasto | Jelenia Góra |
| Kod pocztowy | 58-560 |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Państwo | Polska |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategoria | Przecinarki plazmowe i gazowe ECKERT › |
| Producent | ECKERT › |
Przecinarka plazmowa 2D ECKERT JANTAR została wyprodukowana przez producenta maszyn ECKERT. Maszyna ECKERT JANTAR została zbudowana w 2017 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 2017 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 2000 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 3000 mm |
| Liczba głowic z palnikami plazmowymi | 1 szt |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal zwykła) | 38 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal nierdzewna) | 25 mm |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (aluminium) | 25 mm |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi X | 10 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwy w osi Y | 10 m/min |
Wyposażenie | |
|---|---|
| ECS 872 | |
| Sterowanie CNC | |
| Obustronne napędy portalu | |
| Serwonapęd dla osi X | |
| Serwonapęd dla osi Y | |
| Wyciąg spalin | |
| System filtrujący | |





















































