- UniMachines
- ›
- Przecinarki plazmowe i gazowe
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D STIGAL
- ›
- Przecinarki plazmowe 2D STIGAL DYNAMIC SPEED HQ
Przecinarka plazmowa 2D STIGAL DYNAMIC SPEED HQ
Przecinarka plazmowa 2D STIGAL DYNAMIC SPEED HQ została wyprodukowana przez producenta maszyn STIGAL. Maszyna STIGAL DYNAMIC SPEED HQ została zbudowana w 2012 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 2012 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 6000 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 2000 mm |
| Maksymalne obciążenie stołu (równomierne) | 400 kg |
| Maksymalna grubość ciętej blachy (stal zwykła) | 50 mm |
| Dokładność pozycjonowania | 0.05 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 8 kW |
| Waga maszyny | 3 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Sterowanie CNC | |
| Centralne smarowanie | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |














































