- UniMachines
- ›
- Szlifierki
- ›
- Szlifierki do płaszczyzn
- ›
- Szlifierki do płaszczyzn GMN
- ›
- Szlifierki do płaszczyzn GMN MPS 2
Szlifierka do płaszczyzn GMN MPS 2
Szlifierka do płaszczyzn GMN MPS 2 została wyprodukowana przez producenta maszyn GMN. Maszyna GMN MPS 2 została zbudowana w 1971 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Baden-Württemberg |
| Rok produkcji | 1971 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Długość stołu roboczego | 250 mm |
| Szerokość stołu roboczego | 150 mm |
| Moc napędu wrzeciona | 1.2 kW |
| Średnica nowej ściernicy | 175 mm |
| Maksymalna szerokość ściernicy | 100 mm |
| Otwór w ściernicy | 76 mm |
| Największa długość szlifowania bez wyjścia ściernicy (oś X) | 250 mm |
| Największa szerokość szlifowania bez wyjścia ściernicy (oś Y) | 150 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Stół elektromagnetyczny płaski | |
| Układ chłodzenia cieczą | |










































