- UniMachines
- ›
- Szlifierki
- ›
- Szlifierki do wałków
- ›
- Szlifierki do wałków FORTUNA
- ›
- Szlifierki do wałków FORTUNA AFD 2500
Szlifierka do wałków FORTUNA AFD 2500
Szlifierka do wałków FORTUNA AFD 2500 została wyprodukowana przez producenta maszyn FORTUNA. Maszyna FORTUNA AFD 2500 została zbudowana w 1969 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Województwo | Brescia |
| Rok produkcji | 1969 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość szlifowanego wałka | 2500 mm |
| Maksymalna średnica szlifowanego wałka | 350 mm |
| Wznios kłów | 175 mm |
| Średnica nowej ściernicy | 610 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 15 kW |
| Waga maszyny | 8 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Konik sterowany hydraulicznie | |














































