- UniMachines
- ›
- Szlifierki
- ›
- Szlifierki do wałków
- ›
- Szlifierki do wałków STUDER
- ›
- Szlifierki do wałków STUDER S30-12
Szlifierka do wałków STUDER S30-12
Szlifierka do wałków STUDER S30-12 została wyprodukowana przez producenta maszyn STUDER. Maszyna STUDER S30-12 została zbudowana w 1994 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1994 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Maszyna odłączona od mediów |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość szlifowanego wałka | 650 mm |
| Maksymalna średnica szlifowanego wałka | 250 mm |
| Wznios kłów | 125 mm |
| Maksymalne waga szlifowanego przedmiotu w kłach | 80 kg |
| Maksymalna długość wałka mocowanego w kłach | 700 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Odczyty cyfrowe | |
| Automatyczne przybieranie (automatyczny dojazd ściernicy) | |
| Przyrząd do szlifowania otworów | |
| Podtrzymka do wałków | |
| Uchwyt samocentrujący trójszczękowy | |
| Przyrząd do profilowego obciągania ściernicy | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Wibroizolatory | |
| Centralne smarowanie | |
| Oświetlenie | |
| Dokumentacja techniczna | |

















































