- UniMachines
- ›
- Szlifierki
- ›
- Szlifierki uniwersalne
- ›
- Szlifierki uniwersalne STUDER
- ›
- Szlifierki uniwersalne STUDER S 31 CNC
Szlifierka uniwersalna STUDER S 31 CNC
Szlifierka uniwersalna STUDER S 31 CNC została wyprodukowana przez producenta maszyn STUDER. Maszyna STUDER S 31 CNC została zbudowana w 1997 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Włochy |
| Województwo | Brescia |
| Rok produkcji | 1997 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość szlifowanego wałka | 1000 mm |
| Maksymalna średnica szlifowanego wałka | 350 mm |
| Wznios kłów | 175 mm |
| Maksymalna szybkość obrotowa wrzeciona ściernicy | 42000 1/min |
| Średnica nowej ściernicy | 500 mm |
| Maksymalna szerokość ściernicy | 80 mm |
| Otwór w ściernicy | 203 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 32 kW |
| Waga maszyny | 6.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 16 i-TB | |
| Układ chłodzenia cieczą | |
| Filtr bibułowy chłodziwa | |











































