- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC DOOSAN
- ›
- Tokarki CNC DOOSAN PUMA 300 LC
Tokarka CNC DOOSAN PUMA 300 LC
Tokarka CNC DOOSAN PUMA 300 LC została wyprodukowana przez producenta maszyn DOOSAN. Maszyna DOOSAN PUMA 300 LC została zbudowana w 2012 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Wisconsin |
| Rok produkcji | 2012 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1280.2 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 398.8 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 398.8 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 281.9 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi X | 20 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 20 m/min |
| Liczba wrzecion | 1 szt |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 22.4 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 101.6 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 20 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 2800 1/min |
| Liczba głowic rewolwerowych | 1 szt |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Maksymalny wysuw pinoli konika | 175.3 mm |
| Liczba osi sterowanych CNC | 2 szt |
| Liczba osi synchronicznych | 2 szt |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 22.4 kW |
| Waga tokarki | 13.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC SERIES i Liquid Crys | |
| Elektroniczne kółko do pracy ręcznej | |
| Złącze RS | |
| Transporter wiórów | |
| Wrzeciono z otworem przelotowym | |
| Automatycznie wysuwana pinola konika | |
| Uchwyt hydrauliczny | |
| System chłodzenia cieczą | |
| Dokumentacja techniczna | |
| Deklaracja zgodności CE | |
















































