- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC DOOSAN
- ›
- Tokarki CNC DOOSAN PUMA 700 XLY
Tokarka CNC DOOSAN PUMA 700 XLY
Tokarka CNC DOOSAN PUMA 700 XLY została wyprodukowana przez producenta maszyn DOOSAN. Maszyna DOOSAN PUMA 700 XLY została zbudowana w 2011 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Baden-Württemberg |
| Rok produkcji | 2011 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 5050 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 400 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 45 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 165 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 1500 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Liczba napędzanych narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 32i | |
| Oś Y | |













































