- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC EMCO
- ›
- Tokarki CNC EMCO ET 365
Tokarka CNC EMCO ET 365
Tokarka CNC EMCO ET 365 została wyprodukowana przez producenta maszyn EMCO. Maszyna EMCO ET 365 została zbudowana w 2003 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Bayern |
| Rok produkcji | 2003 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Numer magazynowy | 89-0000-11358 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 600 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 420 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi X | 24 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 24 m/min |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 18 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 65 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 4200 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Transporter wiórów | |














































