- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC EMCO
- ›
- Tokarki CNC EMCO MAT-20 E
Tokarka CNC EMCO MAT-20 E
Tokarka CNC EMCO MAT-20 E została wyprodukowana przez producenta maszyn EMCO. Maszyna EMCO MAT-20 E została zbudowana w 1994 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Nordrhein-Westfalen |
| Rok produkcji | 1994 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1000 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 400 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 250 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 5.5 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 50 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 40 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 3000 1/min |
| Długość tokarki | 1896 mm |
| Szerokość tokarki | 880 mm |
| Wysokość tokarki | 1240 mm |
| Waga tokarki | 0.84 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| EMCO CNC CONTROL | |
| Sterowanie z cyklami | |














































