- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC FEMCO
- ›
- Tokarki CNC FEMCO HL-25
Tokarka CNC FEMCO HL-25
Tokarka CNC FEMCO HL-25 została wyprodukowana przez producenta maszyn FEMCO. Maszyna FEMCO HL-25 została zbudowana w 2004 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Illinois |
| Rok produkcji | 2004 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 599.4 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 450.9 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 11.2 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 61 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 40 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 4800 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 18-T | |
| Transporter wiórów | |












































