- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister CTX 310
Tokarka CNC Gildemeister CTX 310
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie Gildemeister › |
| Producent | Gildemeister › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Tokarka CNC Gildemeister CTX 310 została wyprodukowana przez producenta maszyn Gildemeister. Maszyna Gildemeister CTX 310 została zbudowana w 2002 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 2002 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 450 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 330 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 260 mm |
| Liczba wrzecion | 1 szt |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 7.5 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 68.5 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 5000 1/min |
| Liczba głowic rewolwerowych | 1 szt |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Liczba napędzanych narzędzi w głowicy rewolwerowej | 6 szt |
| Długość tokarki | 4173 mm |
| Szerokość tokarki | 1594 mm |
| Wysokość tokarki | 1730 mm |
| Waga tokarki | 3.2 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN 4290 | |
| Odbiornik detali | |
| Transporter wiórów | |
| Wrzeciono z otworem przelotowym | |
| Oś C indeksowana | |
| Głowica rewolwerowa | |
| Narzędzia napędzane | |
| Dokumentacja techniczna | |



















































