- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister NEF 520
Tokarka CNC Gildemeister NEF 520
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie Gildemeister › |
| Producent | Gildemeister › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Tokarka CNC Gildemeister NEF 520 została wyprodukowana przez producenta maszyn Gildemeister. Maszyna Gildemeister NEF 520 została zbudowana w 2001 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Ukraina |
| Województwo | Київська область |
| Rok produkcji | 2001 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1000 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 290 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 250 mm |
| Średnica przelotu wrzeciona | 70 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 10 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 3050 1/min |
| Długość tokarki | 2500 mm |
| Szerokość tokarki | 1750 mm |
| Wysokość tokarki | 1850 mm |
| Waga tokarki | 2.7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HEIDENHANIN MANUAL PLUS | |











































