- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister
- ›
- Tokarki CNC Gildemeister NEF PLUS 500
Tokarka CNC Gildemeister NEF PLUS 500
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie Gildemeister › |
| Producent | Gildemeister › |
OGŁOSZENIE ARCHIWALNE
Tokarka CNC Gildemeister NEF PLUS 500 została wyprodukowana przez producenta maszyn Gildemeister. Maszyna Gildemeister NEF PLUS 500 została zbudowana w 1994 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Województwo | Bayern |
| Rok produkcji | 1994 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1000 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 500 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 290 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi X | 8 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 6 m/min |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 11 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 70 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 80 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 2800 1/min |
| Średnica pinoli konika | 80 mm |
| Maksymalny wysuw pinoli konika | 180 mm |
| Długość tokarki | 1750 mm |
| Szerokość tokarki | 2500 mm |
| Wysokość tokarki | 1850 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| GRUNDIG MANUAL PLUS | |
| Sterowanie z cyklami | |
| System chłodzenia cieczą | |














































