Tokarka CNC HAAS ST-30
Tokarka CNC HAAS ST-30 została wyprodukowana przez producenta maszyn HAAS. Maszyna HAAS ST-30 została zbudowana w 2010 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | California |
| Rok produkcji | 2010 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 660.4 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 806.5 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 527.1 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 317.5 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi X | 24 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 24 m/min |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 22.4 kW |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 3400 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Transporter wiórów | |
| Uchwyt hydrauliczny | |
| System chłodzenia cieczą | |












































