Tokarka CNC HAAS ST-30
| Cena netto | 189000 PLN |
| Lokalny podatek (VAT) | 23 % |
| Nazwa firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Ulica i numer domu | Wita Stwosza 18/13 |
| Miasto | Jelenia Góra |
| Kod pocztowy | 58-560 |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Państwo | Polska |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie HAAS › |
| Producent | HAAS › |
Tokarka CNC HAAS ST-30 została wyprodukowana przez producenta maszyn HAAS. Maszyna HAAS ST-30 została zbudowana w 2013 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 2013 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 584 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 457 mm |
| Liczba wrzecion | 1 szt |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 22.4 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 76 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 50 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 2400 1/min |
| Liczba głowic rewolwerowych | 1 szt |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| HAAS CNC | |
| Złącze Ethernet (LAN) | |
| Sonda pomiarowa do narzędzi | |
| Transporter wiórów | |
| Głowica rewolwerowa | |











































