- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC Hass
- ›
- Tokarki CNC Hass SL 20T
Tokarka CNC Hass SL 20T
Tokarka CNC Hass SL 20T została wyprodukowana przez producenta maszyn Hass. Maszyna Hass SL 20T została zbudowana w 2005 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Wielka Brytania |
| Województwo | Sutton |
| Rok produkcji | 2005 |
| Gwarancja | Gwarancja na 3 miesiące |
| Stan techniczny | Bardzo dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 1 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 214.6 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 0.508 m/min |
| Długość tokarki | 3276.6 mm |
| Szerokość tokarki | 2235.2 mm |
| Wysokość tokarki | 1828.8 mm |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Sterowanie z cyklami | |
| Złącze Ethernet (LAN) | |
| Złącze RS | |
| Podajnik pręta z magazynem | |
| Sonda pomiarowa do narzędzi | |
| Transporter wiórów | |
| Liniał pomiarowy osi X | |
| Silnik liniowy osi Z | |
| Silnik liniowy osi X | |
| Oś C synchroniczna | |
| Oś Y | |
| Imak czteronożowy | |
| Uchwyt na tulejki zaciskowe | |
| System chłodzenia cieczą | |
| Wibroizolatory | |
| Deklaracja zgodności CE | |











































