- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC HITACHI SEIKI
- ›
- Tokarki CNC HITACHI SEIKI HT 20 RIII
Tokarka CNC HITACHI SEIKI HT 20 RIII
| Cena netto | zapytaj› |
| Nazwa firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Ulica i numer domu | info@amaron-trading.com |
| Miasto | Brno |
| Kod pocztowy | 602 00 |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Państwo | Czechy |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategoria | Tokarki CNC i centra tokarskie HITACHI SEIKI › |
| Producent | HITACHI SEIKI › |
Tokarka CNC HITACHI SEIKI HT 20 RIII została wyprodukowana przez producenta maszyn HITACHI SEIKI. Maszyna HITACHI SEIKI HT 20 RIII została zbudowana w 2000 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2000 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Kupujący organizuje załadunek na własny koszt |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 8891 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 600 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 450 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 400 mm |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Długość tokarki | 2730 mm |
| Szerokość tokarki | 1930 mm |
| Wysokość tokarki | 1400 mm |
| Waga tokarki | 4.6 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Transporter wiórów | |
| Dokumentacja techniczna | |













































