- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC MAS
- ›
- Tokarki CNC MAS MASTURN MT 54
Tokarka CNC MAS MASTURN MT 54
Tokarka CNC MAS MASTURN MT 54 została wyprodukowana przez producenta maszyn MAS. Maszyna MAS MASTURN MT 54 została zbudowana w 2003 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2003 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Kupujący organizuje załadunek na własny koszt |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 6670 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 800 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 500 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 310 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 3000 1/min |
| Długość tokarki | 3300 mm |
| Szerokość tokarki | 2500 mm |
| Wysokość tokarki | 1700 mm |
| Waga tokarki | 2.6 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Heidenhaim TE 4110 MP | |

















































