- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC MAS
- ›
- Tokarki CNC MAS SP 280 Y
Tokarka CNC MAS SP 280 Y
Tokarka CNC MAS SP 280 Y została wyprodukowana przez producenta maszyn MAS. Maszyna MAS SP 280 Y została zbudowana w 2018 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 2018 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Kupujący organizuje załadunek na własny koszt |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
| Numer magazynowy | 7986 |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 640 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 570 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 280 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 245 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 4700 1/min |
| Długość tokarki | 3875 mm |
| Szerokość tokarki | 2122 mm |
| Wysokość tokarki | 2345 mm |
| Waga tokarki | 7.7 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-TD | |
| Transporter wiórów | |
| Narzędzia napędzane | |
| Dokumentacja techniczna | |
















































