Tokarka CNC MAS SPU 20
Tokarka CNC MAS SPU 20 została wyprodukowana przez producenta maszyn MAS. Maszyna MAS SPU 20 została zbudowana w 1995 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Czechy |
| Województwo | Jihomoravský kraj |
| Rok produkcji | 1995 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 850 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 600 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 380 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 5000 1/min |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 35 kW |
| Długość tokarki | 3830 mm |
| Szerokość tokarki | 2160 mm |
| Wysokość tokarki | 2050 mm |
| Waga tokarki | 5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| brak danych | |











































