- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC MAZAK
- ›
- Tokarki CNC MAZAK INTEGREX 35
Tokarka CNC MAZAK INTEGREX 35
Tokarka CNC MAZAK INTEGREX 35 została wyprodukowana przez producenta maszyn MAZAK. Maszyna MAZAK INTEGREX 35 została zbudowana w 1998 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Niemcy |
| Rok produkcji | 1998 |
| Gwarancja | Gwarancja na 6 miesięcy |
| Stan techniczny | Dobry |
| Załadunek | Sprzedawca organizuje załadunek w cenie maszyny |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Sprzedawca organizuje transport za dopłatą |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1527 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 470 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 575 mm |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 22 kW |
| Długość tokarki | 4450 mm |
| Szerokość tokarki | 2400 mm |
| Wysokość tokarki | 2500 mm |
| Waga tokarki | 9.5 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Mazatrol T Plus Mazatrol T Plus | |













































