- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC MAZAK
- ›
- Tokarki CNC MAZAK QTN 350 II-M
Tokarka CNC MAZAK QTN 350 II-M
Tokarka CNC MAZAK QTN 350 II-M została wyprodukowana przez producenta maszyn MAZAK. Maszyna MAZAK QTN 350 II-M została zbudowana w 2007 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Holandia |
| Województwo | Gelderland |
| Rok produkcji | 2007 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1605 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 750 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 260 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 3300 m/min |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 30 kW |
Wyposażenie | |
|---|---|
| Złącze USB | |
| Transporter wiórów | |
| Oś C indeksowana | |













































