- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC NILES
- ›
- Tokarki CNC NILES DFS2/3
Tokarka CNC NILES DFS2/3
Tokarka CNC NILES DFS2/3 została wyprodukowana przez producenta maszyn NILES. Maszyna NILES DFS2/3 została zbudowana w 1991 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Polska |
| Województwo | Dolnośląskie |
| Rok produkcji | 1991 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
| Stan techniczny | Dobry |
| Płatność | Przed odbiorem |
| Transport | Kupujący organizuje transport na własny koszt |
| Status | Można wykonać próbę |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 1250 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 495 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad suportem | 350 mm |
| Średnica przelotu wrzeciona | 90 mm |
| Minimalne obroty wrzeciona głównego | 6 1/min |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 4000 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
| Liczba napędzanych narzędzi w głowicy rewolwerowej | 6 szt |
| Średnica pinoli konika | 115 mm |
| Całkowite zapotrzebowanie na moc | 60 kW |
| Waga tokarki | 8 t |
Wyposażenie | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 820T | |
| Dokumentacja techniczna | |













































