- UniMachines
- ›
- Tokarki CNC i centra tokarskie
- ›
- Tokarki CNC
- ›
- Tokarki CNC OLOFSSON
- ›
- Tokarki CNC OLOFSSON PTH 2015
Tokarka CNC OLOFSSON PTH 2015
Tokarka CNC OLOFSSON PTH 2015 została wyprodukowana przez producenta maszyn OLOFSSON. Maszyna OLOFSSON PTH 2015 została zbudowana w 2000 roku.
Ogólne dane | |
|---|---|
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone |
| Województwo | Illinois |
| Rok produkcji | 2000 |
| Gwarancja | Bez gwarancji |
Parametry techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna długość toczenia (przejazd w osi Z) | 345.4 mm |
| Maksymalna średnica toczenia nad łożem | 254 mm |
| Maksymalna długość przesuw w osi X | 177.8 mm |
| Maksymalna szybkość posuwu osi X | 16 m/min |
| Maksymalna szybkość posuwu osi Z | 24 m/min |
| Maksymalna moc wrzeciona głównego | 14.9 kW |
| Średnica przelotu wrzeciona | 61.9 mm |
| Maksymalne obroty wrzeciona głównego | 4000 1/min |
| Liczba wszystkich narzędzi w głowicy rewolwerowej | 12 szt |
Wyposażenie | |
|---|---|
| FANUC 16i-T | |
| Podajnik pręta | |
| Wrzeciono przechwytujące | |
| Oś C synchroniczna | |
| Dokumentacja techniczna | |













































